levné boty nike v obchodě Monackekvety - až 50% sleva dnes

levné boty nike v obchodě Monackekvety
 

Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

monackekvety.cz bezplatná správa informačních služeb. Tato zásada popisuje osobní údaje, které shromažďujeme, a jak je používáme k tomu, aby se marketingové služby tleskaly.

S monackekvety.cz souhlasíte s shromažďováním a používáním osobních informací v těchto zásadách. Měli byste vědět:

Shromažďujeme omezené informace o účtu a ukládáme a uchováváme informace o účtu a přehled událostí na našich zabezpečených serverech.

Nebudeme nikdy pronajmout, prodávat ani osobní identitu pro marketingové účely bez vašeho výslovného souhlasu s informacemi.

Údaje a nastavení můžete kdykoli aktualizovat nebo kdykoli odebrat účet.

zákon o dítěch monackekvety.cz splňuje online soukromí v tomto okamžiku pouze pro uživatele, kteří jsou nejméně 13 let. Pokud máte méně než 13 let, můžete využít služby monackekvety.cz.

Jaké osobní údaje shromažďujeme a jak je používáme?

Informace o účtu. Pokud do registru monackekvety.cz požádáme o osobní údaje, jako je jméno, e-mailová adresa a telefonní číslo. Držte mě v našem šifrovaném systému.

Obsah a použití seznamu a informací. Obsah poslal své klebety a zůstává na příjmech klebového serveru, aby poskytoval službu. Proč uchováváte zálohování datových chyb nebo selhání systému, S a obnovení zbývajících kopií, nevidím obsah systému přetrvávat po nějakou dobu, musíte odstranit informace, nebo dokonce po uzavření účtu. Zaměstnanci monackekvety.cz nemají přístup k obsahu seznamu, pokud se to konkrétně (například to, zda se jedná o přístup k technickým problémům) nebo zákonem požadovaným způsobem chrání náš prodej systémů pro ochranu nebo veřejné skandály.

Můžeme také shromažďovat informace o tom, jakým způsobem využíváte svůj účet ke shromažďování informací, jako je množství použité paměti, frekvence, se kterou jste se přihlásili, ti, kteří poskytli, a další informace týkající se registrace a používání služby monackekvety.cz. Zobrazit nebo kliknout na monackekvety.cz (včetně prvků uživatelského rozhraní, odkazů a dalších dat) Součástí těchto dat jsou také údaje. Tyto informace se používají interně pro nejlepší služby pro vás

zpět
levné boty nike v obchodě Monackekvety

Copyright © 2020 www.monackekvety.cz. All Rights Reserved.

levné boty nike v obchodě Monackekvety - až 50% sleva dnes